Blog

O Blogu


Blog bol založený koncom roku 2015. Primárne je zameraný na sériu Tomb Raider, avšak od roku 2018 prebieha rôznymi zmenami ako dopĺňanie množstva chýbajúcich informácii, Final Fantasy časti blogu, a iné rekonštruktívne zmeny. 

Tento blog nie je ani zďaleka taký,aký som si ho predstavoval a má pred sebou ešte pravdepodobne dlhú cestu. 

Ak sa tu chcete porozhliadnuť odporúčam zatiaľ archív nakoľko na prehľadnosti sa ešte pracuje. 

O Autorovi


Ahoj,

som Eryn a som autorom tohto blogu. Možno ma však poznáte už z môjho predchádzajúceho blogu o Tomb Raider, ktorý som mal na hostingu blog.cz na ktorom som vystupoval ako Kajko. Blog však časom podľahol neaktivite a keď som sa chcel po pár rokoch k blogovaniu o Tomb Raider vrátiť tak som chcel iný hosting, ktorý som našiel práve na Bloggeri.

Ani blogger mi však nevyhovuje úplne. Často premýšľam o vlastnom serveri a webe, čo by bolo zároveň pre mňa niečo ako môj personálny projekt, a raz by som to určite chcel. Taktiež by som chcel skúsiť iné veci ale o tom zatiaľ pomlčím :)

Ak ma chcete spoznať bližšie budete si musieť chvíľu počkať, plánujem si totiť spraviť stránku so svojim profilom. Nemusíte sa ma však báť kontaktovať prostredníctvom formuláru a komentárov na blogu. :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára